Ostatnie komentarze

Kiki
Witajcie! Ostrzegam Was przed oszustem, który podszywa się pod pseudonimem Sławomir Laskowski i jest założycielem stron tj. pisanieprac.eu i tym podobnym. To jest złodziej, któremu wysyła się pieniądze, a ten nie dotrzymuje umowy. Do tego utrzymuje kontakt z klientem i obiecuje, że już wysyła zlecenie, którego tak naprawde nie wysyła. Przez co straciłam dużo czasu. Na zwrot pieniędzy nie ma co liczyć. Tak, nie zostawie tej sprawy. To jego dane: Sławomir Laskowski CENTRUM EDUKACYJNE Złota 69 00-819 Warszawa Nr konta: 85 1020 1042 0000 8302 0363 4466
Zobacz
Anna Koźmin
Jestem zachwycona profesjonalnym wykonaniem zamówionych kwietników w Firmie GAL-MAL, które w rezultacie okazały się pięknymi " mebelkami", a nie kwietnikami. Realizacja zamówienia zaskoczyła pięknym, starannym wykonaniem, mocno zmodernizowanym, na moje życzenie. Pan Andrzej Malinowski okazuje się świetnym specjalistą w pracy z drewnem i artystą jednocześnie. Na podkreślenie zasługuje wysoka kultura i cierpliwość w wysłuchiwaniu życzeń klienta. W rezultacie został zamówiony kolejny mebelek, który wszystkich zachwyca. Bardzo, bardzo polecam tę FIRMĘ. Od realizacji mojego zamówienia będzie znana na Śląsku. Dziękuję Panie Andrzeju. Anna Koźmin
Zobacz
Keraj
Przed trzema miesiacami wszytko bylo uzgodnione. Firma zapewniala nas o fachowosci i dotrzymaniu terminu. Remont mamy zaczynac a firma zostawila nas na "lodzie". Szef telefonicznie nieosiagalny przez klientow, ktorych wystawil "do wiatru". Nowych klientow jednak przyjmuje. Zadzwonilem z innego numeru i .... szef odebral. Powiedzial, ze ma mnostwo pracy i nie da rady. Wystrzegajcie sie tej firmy.
Zobacz
Kamila
Polecam! Korzystam regularnie z masażu pleców i widzę efekty :) Pani Ania przykleja mi taśmy (plastry) które łagodzą ból, śpię spokojnie, zaczęłam dbać o swoje zdrowie i nie dopuszczam do sytuacji, w której nie mogę rano wstać z łóżka lub zasnąć z bólu!
Zobacz
Inga
Polecam. Firma konkretna i profesjonalna robiąca prawdziwe cudeńka. zamawiałam pół roku temu meble kuchenne. własiciciel zaproponował mi wykonanie projektu, co było strzałem w 10. miałam ogromny wybór w kolorach frontów. montaż i transport przebiegły bardzo sprawnie. Cena w granicach rozsądku. Na plus.
Zobacz
wlasciciel
Firma Aspa razem z Panem Michałem wykupiła kilka działem od spółdzielni Hutnik w Sosnowcu, które nie do końca były na sprzedaż, np: parkingi przed blokami, które potem Pan Michał zamienił na płatne i trzepie kasę od mieszkańców i dzieli się z kolegą prezesem. To co robią ci panowie nadaje się do prokuratury i pewnie niedługo ktoś się tym zajmie.
Zobacz
Ann.99
Niepoważna firma. Najpierw pracownica z innego serwisu dzwoni do właściciela z zapytaniem o części, ten potwierdza, że takowe posiada, poleca mi ten sklep. Następnie sam dzwonię do właściciela z tym samym pytaniem, ten kolejny raz potwierdza, że posiada części. Umawiam się, na konkretny dzień i godzinę, części miały być przygotowane. Po przyjeździe na miejsce okazuje się, pracownicy nic nie wiedzą, szukają części przez 35 minut, po czym okazuje się, że jednej nie ma wcale, a druga jest zepsuta. Nie polecam
Zobacz
Ewa
Zleciłam wykonanie i montaż mebli kuchennych. Zaliczka na materiały (wysoka) przekazana wykonawcy p. G.Trojanowii. Termin wykonania usługi wskazany w umowie na 5 tygodni po wpłacie zaliczki. Montaż kuchni rozpoczął się już z 2 tygodniowym opóźnieniem, wtedy też wpłaciłam mu połowę kwoty za robociznę. W ciągu dalszych 4 tygodni wykonawca nie ukończył pracy, część mebli zamontowana niekompletnie , część nie przywieziona . Korzystanie z kuchni przez ten czas ograniczone z uwagi na brak wielu elementów i szafek, półek, oświetlenia itd. 6 tygodni opóźnienia do umownego terminu- kuchnia nadal nie ukończona (!). Pan Grzegorz Trojan f.MODUS jest wyjątkowo nierzetelnym, niepoważnym człowiekiem. Umawia się na kolejne terminy, nie przychodzi. Nieustannie okłamuje, zwodzi. Do czasu wpłacenia zaliczki, pięknie opowiada o swojej „fachowości” i poważnym podejściu do tematu, potem już jedna wielka porażka, milion powodów, niestworzonych historii jakie stoją na przeszkodzie do wykonania usługi. Podaje kolejne terminy, których nie dotrzymuje! NIE POLECAM- człowiek niepoważny. Wykonanie mebli też pozostawia wiele do życzenia. Nigdy więcej współpracy z p. Grzegorzem Trojanem –MODUS.
Zobacz
Ewa
Zleciłam wykonanie i montaż mebli kuchennych. Zaliczka na materiały (wysoka) przekazana wykonawcy. Termin wykonania usługi wskazany w umowie na 5 tygodni po wpłacie zaliczki. Montaż kuchni rozpoczął się już z 2 tygodniowym opóźnieniem, wtedy też wpłaciłam mu połowę kwoty za robociznę. W ciągu dalszych 4 tygodni wykonawca nie ukończył pracy, część mebli zamontowana niekompletnie , część nie przywieziona . Korzystanie z kuchni przez ten czas ograniczone z uwagi na brak wielu elementów i szafek, półek, oświetlenia itd. 6 tygodni opóźnienia do umownego terminu- kuchnia nadal nie ukończona (!). Pan Grzegorz Trojan f.MODUS jest wyjątkowo nierzetelnym, niepoważnym człowiekiem. Umawia się na kolejne terminy, nie przychodzi. Nieustannie okłamuje, zwodzi. Do czasu wpłacenia zaliczki, pięknie opowiada o swojej „fachowości” i poważnym podejściu do tematu, potem już jedna wielka porażka, milion powodów, niestworzonych historii jakie stoją na przeszkodzie do wykonania usługi. Podaje kolejne terminy, których nie dotrzymuje! NIE POLECAM- człowiek niepoważny. Wykonanie mebli też pozostawia wiele do życzenia. Nigdy więcej współpracy z p. Grzegorzem Trojanem –MODUS.
Zobacz
charlotte
Absolutnie odradzam wizytę u tej pani. Moim zdaniem ta pani jest pozbawiona dobrej energii, sama oddziałuje jak wampir energetyczny na pacjentów, nie ma w niej chęci życia a co dopiero chęci realnej pomocy pacjentowi. Ma specyficzny sposób prowadzenia rozmowy, bardzo szybko szufladkuje człowieka i nie kwapi się aby pozwolić mu na bycie w 100% sobą. Nie przyjmuje do wiadomości, że pacjent może mieć inne zdanie od niej, wtedy działa z agresją słowną narzucając je. Moim zdaniem zawód jaki ta pani sobie obrała jest ogromną pomyłką i przykre jest to, że pacjenci ponoszą tego konsekwencje. Stanowczo stwierdzam, że nie ma ANI JEDNEJ cechy dobrego terapeuty.
Zobacz
Abid Hussain
Firma doskonale wywiazala sie ze zlecenia . Towar dostarczony w doskonalym stanie
Zobacz
Stefan
Komornicy jej szukają. Lepiej uważać.
Zobacz
Monia
Polecam!!!!
Zobacz
Dom
Oszust! Zabrał pieniądze a usługi nie wykonał!!!
Zobacz
Mario
Wyposażają sklepy jak dla mnie wszystko ok
Zobacz
piotr czechowski
jak towar zniszcyl podczas transportu na wartosc 120 tys a zada za swoja jazde 6000 zl to to jest normalne
Zobacz
Nadawca
Po oddaniu telefonu i odebraniu po pewnym czasie polowa czesci w tel. Byla wymieniona na gorsze uzywki a ekran caly odprysniety po bokach. Bateria podmirniona na inna ktora po tygodniu dostala czerwona kropke i nie naladuje sie do pelna. W gatce dobry pan ale nic pozatym.
Zobacz
Don-Vasyl
Krótko i tną temat ZNAJĄ SIE NA ROBOCIE
Zobacz
niqu
Płaca na czas, elastyczne godziny pracy ( ma być zrobione - nie ważne czy od 6 czy od 10 rano) 8h i do domu. Nadgodziny zawse ekstra płatne.
Zobacz
Ewa
Kancelaria prowadziła nam sprawę o odszkodowanie i zadośćuczynienie po śmierci męża i ojca, wypadek z 2005r. Jesteśmy bardzo zadowoleni mimo iż wybieraliśmy z kilku Lubelskich Kancelarii i Firm Odszkodowawczych. Wybór był bardzo mądry, Polecamy http://www.morlewski.pl/o-kancelarii/
Zobacz
Anna W
Dziekuje w imieniu moim i dzieci.....pełny profesjonalizm.Pozdrawiam.Na pewno polecę....
Zobacz
Aneta
Oszusci, wzięli pieniądze a usługi nie wykonali Brak z nimi kontaktu
Zobacz
LOLO
Żenada. Banda złotówek. za 10 zł. daliby sobie d... ogolić na sucho. Bolce z Kłody.
Zobacz
KatarzynaS
Drzwi zaminotwane bardzo szybko i profesjonalnie. Czas oczekiwania na drzwi niestandardowe od zamówienia około 2 tygodnie. Bardzo polecam tą firmę!
Zobacz
Bob
Firma Pa-ka Design, a zasadniczo jej właściciel Marcin Zapała absolutnie nie jest godny polecenia. Przestrzegam każego przed tym wykonawcą. Zostałem oszukany i naciągnięty na duże pieniądze. Pan Marcin wiele obiecuje i zapewnia, że zrobi to doskonale.Nie wywiązuje się z tego. Przeciąga terminy w nieskończoność próbując wyciągać w tym czasie kolejne pieniądze. Jak jedno zrobi to drugie w tym czasie zniszczy. Niczego nie potrafi skończyć, nie ma pojęcia o robotach których się podjął i nie ma żadnego planu ich wykonania.Efekt jest taki, że po wielu miesiącach męczarni i wydaniu kilkudziesięciu tysięcy złotych muszę sprawę skierować do sądu i podpisać umowy z innymi wykonawcami, którzy poprawią to co ten "fachowiec" od siedmiu boleści mi popsuł. Na koniec jeszcze mi nie chce oddać moich materiałów, które przywłaszczył i sprawa trafiła już na policję.
Zobacz
Dagmara
Sprawa po wypadku. Potrącił mnie pijany kierowca (2003r). 6 tygodni leżałam w szpitalu. Bardzo jestem zadwolona z ich pracy.
Zobacz
Piter
Nie polecam!!
Zobacz
jjj
koszmar! realizacja bardzo długa, trudny kontakt z obsługą, słaba jakość usług. bardzo nie polecam!!!!
Zobacz
klient
Firma niewiarygodna, przedstawiaja sie jako wielka korporacja a siedziba jest w budynku mieszkalnym... chcialem odebrac towar osobiscie poniewaz bylem zapewniainy ze maja go na stanie magazynowym w Toruniu, po otrzymanych wytycznych spotkalem sie uwaga'' pod klatka schodowa'' z osobą mi nie znana wczesniej. Pan mowil lamana polszczyzna i trudno bylo go zrozumiec. Gdzie wczesniej rozmawialem z kobieta-polka. Dobrze za angielski znam w miare. Towar mial byc nowy fabrycznie zapakowany a otrzymałem otawarte pudelko ze sladami otarc. Firmy nie polecam.
Zobacz
Jacek Jabłoński
100% satysfakcji z wykonanej usługi! Wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami!
Zobacz
oszukany
UWAGA ZŁODZIEJ! na początku wszystko pięknie (pomiar, atrakcyjna wycena, ustalenie terminu, coś a'la umowa) później zaliczka (2000 zł) i na tym urywa się kontakt. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!
Zobacz
anonim73

Zobacz
Taddeo
Prokuratora Rejonowa dla Dzielnicy Kraków-Podgórze w Krakowie prowadzi wraz z organami ścigania postępowanie /sygnatura akt sprawy: 5 Ds./160/15/s/ w związku z podejrzeniem popełnienia przez Właściciela Firmy FHU POOH Michał Bania szeregu przestępstw w tym w szczególności: - wyłudzenia znacznych kwot pieniężnych na szkodę co najmniej kilkunastu osób, - fikcyjnego obrotu gospodarczego, - fałszowania dokumentów bankowych oraz umów dotyczących świadczenia usług przez operatorów sieci komórkowych
Zobacz
Taddeo
Prokuratora Rejonowa dla Dzielnicy Kraków-Podgórze w Krakowie prowadzi wraz z organami ścigania postępowanie /sygnatura akt sprawy: 5 Ds./160/15/s/ w związku z podejrzeniem popełnienia przez Właściciela Firmy FHU POOH Michał Bania szeregu przestępstw w tym w szczególności: - wyłudzenia znacznych kwot pieniężnych na szkodę co najmniej kilkunastu osób, - fikcyjnego obrotu gospodarczego, - fałszowania dokumentów bankowych oraz umów dotyczących świadczenia usług przez operatorów sieci komórkowych
Zobacz
rzetelny
Pani mecenas pomimo przyjęcia sprawy przez kilka miesięcy nie znalazła czasu żeby złożyć pozew, następnie unikała kontaktu. odradzam 100 %
Zobacz
aaaa

Zobacz
niezadowolony klient
Nie polecam. Nie wiem jak z innymi pracami ale co do oceny i wyceny ocieplenia poddasza Pan zachował się nie przyzwoicie. Nie uprzedził iż wycena kosztuje, po pomiarach i wycenieniu zapytał o zaliczkę bez mojej opini czy się zgadzam czy nie. W ostateczności zapłaciłem za wizytę jak u stomatologa. gdzie na stronie pisze ze wycena za darmo przez telefon Pan również nic nie wspomina o kosztach związanych z wycena.
Zobacz
niezadowolony klient
Nie polecam. Nie wiem jak z innymi pracami ale co do oceny i wyceny ocieplenia poddasza Pan zachował się nie przyzwoicie. Nie uprzedził iż wycena kosztuje, po pomiarach i wycenieniu zapytał o zaliczkę bez mojej opini czy się zgadzam czy nie. W ostateczności zapłaciłem za wizytę jak u stomatologa. gdzie na stronie pisze ze wycena za darmo przez telefon Pan również nic nie wspomina o kosztach związanych z wycena.
Zobacz
Anonim
Prezesi "firmy" sa zwyklymi oszustami, prace ktore im sa zlecane sa im zlecane kaza wykonywac szybko i jak najtaniej. Na dodatek zero profesionalizmu. Sprzet albo marketowy albo zza czasow komuny. NIE POLECAM I POZDRAWIAM PANA JERZEGO I SYNA!
Zobacz
Stefan
Uwaga na tego pana. Nie polecam.
Zobacz
Zadwolony Klient
Bardzo dobry Adwokat, kiedy trzeba zawsze można się dodzwonić poradzić, mimo że płaciliśmy za sprawę o odszkodowanie, to sprawę z umowy kupna samochodu (ukryty anglik) pomógł nam za darmo. www.morlewski.pl
Zobacz
pysio
firma gwarantuje 600eu dziennie ale nie mówi że ktoś dostanie kase bo i tak nie dostanie znam kilka firm kture nie dostały kasy za prace taka prawdz o pośredniku on sam niema stransportu jest pośrednikiem i takim człowiekiem co naciąga dlatego odradzam
Zobacz
w.g
Brak słów po prostu. Radzę unikać.
Zobacz
Krzysztof
Komuś udało sie namierzyć oszusta lub odzyskać pieniądze?
Zobacz
Murano-Kraśnik
Jak porobiłem z Nissanem Murano to tylko ten warsztat. Gość wymiata konkurencje bezwzględnie.
Zobacz
Grażyna

Zobacz
Karolina
Dziś będę opisywać moją przygodę z firmą AMS Meble. profesjonalnie, fachowo i terminowo. zamawiałam meble do kuchni. kuchnię mam małą i długą. oczekiwałam mebli, które będą nie tylko ładne, ale takze funckonalne. I udało się. fachowcy w firmie wykonali dla mnie ciekawy projekt. nanieśliśmy kilka poprawek. meble dostałam w terminie wraz z montażem. polecam.
Zobacz
Luke
Kłamstwa wymyślane na poczekaniu. To sprzęt w serwisie, to auto okradli, to jest w szpitalu, to brat wywiózł sprzęt na południe Polski... Nieodbieranie telefonów, wiadomości. Kładł wszystkie instalacje, trwało to prawie rok. Z plusów - zostawia po sobie porządek, ma dość sporą wiedzę techniczną i jest bardzo tani. Niestety niska cena przełożyła się na bardzo długi czas wykonania instalacji. Ze wszystkich fachowców przy budowie domu najwięcej nerwów i czasu straciłem przy Świderskim. I jeszcze miał pretensje, że śmiałem zwrócić uwagę o długich terminach czy niedobieraniu telefonów. Preferuje kontakt mailowy, bo najprawdopodobniej boi się rozmawiać. Na budowie często dzwonił mu telefon, którego nie odbierał. Zapewne nie byłem jedynym, który miał z nim problemy. Rury biegnące na ścianie powyginały się od ciepła! I to są 'produkty dobrej jakości, których od zawsze używa'? Przyłącze gazowe zaczął robić nie zgłaszając tego do nadzoru budowlanego i bez wybrania kierownika budowy - taką samowolę budowlaną uprawia, kłamiąc jeszcze że 'papiery będą OK'. Ma zasądzony sądowy wyrok (wiem o jednym, może ma tego więcej), bo okradł kiedyś gościa z materiału. Tylko gotówka, bo konta zajmie od razu komornik. Z perspektywy czasu wolałbym dopłacić dużo więcej innej ekipie niż stracić tyle nerwów, co z tym gościem. Działa głównie na Oferii. Nie polecam i radzę zasięgnąć lektury w internecie, bo materiałów jest masa.
Zobacz
pracownik
IDIOCI!! RENIA BABSKO Z CHOROBĄ PSYCHICZNĄ, SŁAWEK NIE WIELE LEPIEJ ZŁODZIEJE I OSZUSCI ZERO POJĘCIA O PROWADZENIU FIRMY KSIEGOWA Z DUPY WYJĘTA - IZA NA NICZYM SIE NIE ZNA NIE POLECAM! TRZYMAC SIĘ OD NICH Z DALEKA TAK SAMO OD FIRMY SIDCONECT
Zobacz